Jesteś tutaj: Home » Działalność Klubu » Zaproszenia » Działalność » zaproszenia » STĄD DO PRZYSZŁOŚCI - spektakl w ECS

STĄD DO PRZYSZŁOŚCI - spektakl w ECS

Neptuny zapraszają!
Każdego, kto chce uczestniczyć w spotkaniu w niedzielę 13 marca 2022 roku w ECS prosimy o wysłanie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zapotrzebowania na zaproszenia, z podaniem nazwiska, telefonu, nazwy Klubu i - oczywiście – liczby [jak największej] zaproszeń.
Najlepiej będzie od razu załączyć potwierdzenie wpłaty według poniższych danych:
Odbiorca:                        Stowarzyszenie Lions Club Gdańsk Neptun
Rachunek bankowy:       19 1090 1098 0000 0000 0901 5286
Tytuł przelewu:               darowizna – wydarzenie w ECS
Będziemy wdzięczni za wpłatę 150 zł za każde zaproszenie – cegiełkę. Uwaga: młodzież młodsza może wpłacić mniej…
Wstęp na wydarzenie wyłącznie za zaproszeniami, zgodnie z obowiązującymi w dniu wydarzenia wymaganiami.
Informacje o przekazaniu i odbieraniu zaproszeń dla poszczególnych klubów przekażemy przed imprezą - do 10 marca br.