Obóz rehabilitacyjno-wypoczynkowy "Cieciorka" 2022

Lions Club Gdańsk Neptun w ramach swojej działalności statutowej wspiera od wielu lat Stowarzyszenie Organizacji Obozów „Cieciorka”, które corocznie organizuje letnie obozy rehabilitacyjno-wypoczynkowe  dla niepełnosprawnych dzieci i dorosłych. Obecnie obozy odbywają się w Ośrodku Kolonijno-Wypoczynkowym w miejscowości Tkalnia.

W roku 2022 r. Klub wsparł organizację wyjazdu dla niepełnosprawnych dzieci kwotą ok. 15 000 złotych. Ponieważ darowizna ta pochodziła z funduszy zebranych na pomoc uchodźcom z Ukrainy, sfinansowany został pobyt na obozie trojga dzieci z niepełnosprawnościami i dwojga dzieci pełnosprawnych z Ukrainy (w sumie 5 osób).

Widząc na załączonych zdjęciach roześmiane buzie dzieci, jesteśmy przekonani o słuszności takiej pomocy.

27-11-2022