Cele szczegółowe / 1,5%

Przekazując 1,5% swojego podatku naszemu Stowarzyszeniu, możesz wybrać konkretny cel szczegółowy:

POMOC DLA UKRAIŃCÓW

Lions Club Neptun Gdańsk od pierwszych dni po wybuchu wojny u naszych sąsiadów podejmuje liczne akcje wspierające Ukraińców. Obecnie nasze działania skupiają się wokół punktu pomocy #Biskupia 33, który znajduje się w Gdańsku na ul. Grobla III. Tam najbardziej potrzebujący otrzymują odzież i podstawowe produkty żywnościowe.

POMPA INSULINOWA DLA JULKA

OBOZY CIECIORKA  >> o obozach

POMOC POGORZELCOM

Pani Joanna, 60-letnia, samotna kobieta, która nie tak dawno temu wygrała walkę ze złośliwym rakiem krtani, 5 lutego 2023 r. nad ranem straciła wszystko w ciągu jednej nocy w wyniku pożaru. Jej wymarzony dom, który wybudowała po sprzedaży domu w Redłowie i dzięki swojej wieloletniej pracy, był na ostatnim etapie wykańczania. Przeniosła zatem do niego już wszystkie swoje rzeczy – meble, ubrania, przedmioty codziennego użytku oraz całą pracownię krawiecką, która na co dzień służyła jej do pracy.

Klub Lions Neptun przyjął w ramach działalności Stowarzyszenia możliwość wsparcia odbudowy domu (i życia) pani Joanny, dzięki wpłatom 1,5% podatku.

Dziękujemy za wszystkie wpłaty!