Cele szczegółowe / 1,5%

Przekazując 1,5% swojego podatku naszemu Stowarzyszeniu, możesz wybrać konkretny cel szczegółowy:

 
KRS: 0000108782

POMOC DLA UKRAIŃCÓW / POMOC OFIAROM TRZĘSIENIA ZIEMI W TURCJ I SYRII / POMOC POGORZELCOM

POMOC DLA UKRAIŃCÓW

Lions Club Neptun Gdańsk od pierwszych dni po wybuchu wojny u naszych sąsiadów podejmuje liczne akcje wspierające Ukraińców: 

>> wszystkie akcje

POMOC OFIAROM TRZĘSIENIA ZIEMI W TURCJI I SYRII

Na skutek silnego trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii w poniedziałek, 6 lutego 2023 r., zginęło ponad 46 000 osób, a wiele więcej zostało rannych. Współpracując z klubami Lionów z MD118 Turcja, przekazujemy zbrane fundusze na wsparcie poszkodowanych, których dotknęła ta trudna do wyobrażenia tragedia. 

POMOC POGORZELCOM

Pani Joanna, 60-letnia, samotna kobieta, która nie tak dawno temu wygrała walkę ze złośliwym rakiem krtani, 5 lutego 2023 r. nad ranem straciła wszystko w ciągu jednej nocy w wyniku pożaru. Jej wymarzony dom, który wybudowała po sprzedaży domu w Redłowie i dzięki swojej wieloletniej pracy, był na ostatnim etapie wykańczania. Przeniosła zatem do niego już wszystkie swoje rzeczy – meble, ubrania, przedmioty codziennego użytku oraz całą pracownię krawiecką, która na co dzień służyła jej do pracy.

Klub Lions Neptun przyjął w ramach działalności Stowarzyszenia możliwość wsparcia odbudowy domu (i życia) pani Joanny, dzięki wpłatom 1,5% podatku.  

    

 


Dziękujemy za wszystkie wpłaty!